SYYFILIS 04.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

TERE MUL ON UKS KUSIMUS 3
AASTAT TAGASI AVASTATI MUL SYYFILIS SAIN PENITSILIINI SUSTE 3
AASTAT OLEN IGA POOLE AASTA JAREL KAINUD VERD ANDMAS JA TIITRID NAITAVAD KOGU AEG LANGUST AINULT KAKS KORDA VAHEPEAL JAID SAMAKS KAS SEE TAHENDAB ET MUL ON IKKA VEEL SEE HAIGUS JA KAS MA PEAN SAAMA VEEL RAVI JA TEINE KUSIMUS EELMISEST MEHEST KELLELT MA SELLE SAIN LAKSIN LAHKU NUUD KAKS AASTAT ELAN TEISE MEHEGA KAS MA PEAKS TALLE SEDA UTLEMA JA KAS TA VOIB OLLA KA NAKATUND SEST VAGA PIINLIK ON TALLE SEDA OELDA AGA SUDA VALUTAB ET VOIB OLLA KA NAKATANUD LUGUPIDAMISEGA MERLE

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Süüfilise ravi loetakse efektiivseks kui ravieelsete seroreaktsioonide tiitrid on langenud vähemalt neli korda. Kui Teie seroreaktsioonide tiitrid võrreldes ravieelsetega on langenud neli korda või rohkem, siis olete Te paranenud ja muretsemiseks pole põhjust.