nahahaigused 24.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere! olen 15 a. tüdruk. Mul on nagu verevalumid kintsudel, sõbranna ütles et need on venitusarmid aga ma ei ole kindel kuna ma pole venitusarme näinud. Nad on mul olnud juba mitu aastat, nad ei ole valusad ega sügele. Kas pean pöörduma arsti poole? Ette tänades.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kui soovite teada, mis need on, tuleb arstile pöörduda. Teie poolt antud kirjelduse alusel seda kahjuks teha ei saa.