HPV viirus???? 22.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kysimus jargmine, kas on voimalik, et HPV viirus/teravad konduloomid avalduvad ka peas. Hetkel peas vistriku taoline moodustis, vistrik ei ole, sest pole juba paar kuud ara paranenud. Tihtipeale on see virstriku taoline moodustis verd tais. Suur see punn ei ole, aga ikkagi hairib.
Kas oskate kommenteerida? Saan aru, et on vaja spetsiaalsele arstile naidata, hetkel on aegki juba kirjas, aga jarekord pikk. Sooviks mingitki aimu saada.

Ette tanades!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Teravad kondüloomid asetsevad genitaalidel ja kindlasti mitte pea piirkonnas.
Millega täpselt tegu, saab öelda Teile arst kui on seda moodustist teie peas näinud.