kas mul on suguhaigus? 17.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere, täna hommikul avastasin, et mul on mingi imelik punn. See on kliitori kõrval kohe. Ta on selline kõva, nagu arenema hakkav mädapunn. Kas see võib olla mingi suguhaigus? Jään ootama!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Ei pruugi olla suguhaigus. Võib olla näärmeava ummistus. Täpselt saate teda, mis see on , kui pöördute nahaarsti või günekoloogi vastuvõtule.