Pöidla nahk 30.07.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et ma olen käinul arsti juurest arsti juurde ja ei ole siiani saanud vastust.mul on pärast nohu,köha,palavikku või muud haigushoogu on parema käe pöidla nahk muutunud valulikuks ja kõvaks.Pikapeale on see üle läinud. Sain ka mõne ravimi mis aitab seda leevendada.Kuid ei ole siiani teada saanud : Kuidas seda ravida täiesti välja?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Et selget ülevaadet saada, millega on tegemist, peaksin Teid nägema haiguse ägenemisel.