millega võiks olla tegu? 25.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 aastane noormees ja probleem selles, et olin 2 päeva tagasi vahekorras ühe tüdrukuga kellega ma varem pole vahekorras olnud. Ja nüüd täna järsku tekkisid peenisepea peale sellised punased imepisikesed täpid või punnid, nagu mingi lööve. Sügeleb ka aga mitte häirivalt. Öelge palun millega üldse võiks olla tegu, sest mõtlen mis saaks avalduda niiii kiirelt, kuna antud näht saab olla tingitud vaid sellest korrast. Mis oleks võimalikud variandid ja kas on hädavajalik kontakteeruda arstiga. Ette tänades...

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Arvestades Teie poolt kirjeldatuga võib arvate, et tegemist on seenhaigusega.
Seenhaigus võib ka ise taandareneda, aga kindlam ja kiirem viis sellest vabanemiseks on siiski kasutada õiget ravi. Mistõttu tuleks kontakteeruda arstiga.