valged punnid 22.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere! mul on probleem selles, et otsmikul on sellised nagu valged punnid. kui nahka pingumale tõmmata tulevad nad rohkem välja. neid pigistades tuleb sealt valget plöga (mitte mäda). need ei lähe kuidagi ära. need on hästi pisikesed. kosmeetik ütles, et tema ei julge puutuda. ja kuidas saaks kodus nendest lahti. nahaarstile ei saa kahjuks tulla. täname! kadrin

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Sellise kirjelduse alusel ei saa ma küll midagi arvata. Kui tahate täpselt teada, mis nahaprobleem Teil on ja end ka ravida, tuleks pöörduda nahaarsti vastuvõtule.