tedretäpid 21.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on tedretäpid alates 16 aastast kätel, näol ja seljal. Kas neist on võimalik tänapäeval kuidagi lahti saada? Kus ja kuidas? Ette tänades.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tedretäpid on Teie eripära- järelikult olete eriti tundliku nahaga inimene, kes peaks olema ettevaatlik päikesega. Soovitan kasutada alates varakevadest päikesekaitse blokaatorkreemi faktoriga vähemalt 20-30, siis ei ilmnegi tedretäppe koguses, mis Teid häiriksid.