vedel lämmastik 16.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere! olen kuulnud, et vedela lämmastikuga saab arme ja konnasilmi eemaldada. Kas seda saab tavainimene apteegist ka osta ja kodus iseseisvalt kasutada?
Aitäh

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Vedelat lämmastikku ravi eesmärgil kasutatakse füsioteraapia kabinettides ja kindlasti pole võimalik seda apteegist osta.
Ka nõuavad raviprotseduurid vedela lämmastikuga nii spetsiaalset ettevalmistust kui kogemust, mistõttu oleks üsna riskantne neid ilma ettevalmistust ja kogemust omandamata kasutama hakata.