triibud seljal 11.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

16 aastasel poisil on juba rohkem kui aasta seljal naha all pikad punakad triibud. Jääb selline mulje nagu oleks pitsaga löödud ja nüüd on vitsa vorbid naha all. Ei sügele ega valuta. Mis see võiks olla? Kas peaks nahaarstile näitama minema?

Ette tänades
Sirje

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Võiksite näitama tulla küll. Suure tõenäosusega on see nahamuutus seotud kiire kasvuperioodiga.