gonorröa? 03.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Minul on selline küsimus, kas gonorröa võib organismis pesitseda umbes aasta, ilma et ilmutaks mingeid märke. mina olen oma partneriga olnud juba aasta aega sugulises vahekorras ning alles nüüd avastati et võib olla gonorröa kahtlus, kuidas on see võimalik, kui me ei ole teineteist petnud, kuna me räägime üksteisega ning usaldame üksteist. mis kahjustused võivad sellel olla? analüüsi tulemusi ei ole veel taeda. endal on esinenud tupeseent ning bakteriaalset vaginoosi. murelik neiu.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kahtlus gonorröale ja gonorröa esinemine on kaks täiesti erinevat asja.
Võib- olla oleks mõtekas analüüside tulemus ära oodata.
Samas - kui partneril on kahtlus gonorröa esinemisele, siis oleks mõtekas Teil ka endal lasta teha vastavad uuringud (soovitavalt molekulaarsel meetodil)