epilepsia? 23.01.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu 3-aastase tütrega juhtus eile kummaline lugu. Ta oli muidu terve päeva ja õhtu nagu ikka, kuid ühel hetkel ütles, et tal kõht valutab. Ta laskis ennast põlvili, pani siis ka pea vastu maad, oigas valust, vajus siis selili ja minu meelest kaotas teadvuse. Igal juhul oli tal tühi pilk ja ta ise oli hästi lõtv. See teadvuseta olek kestis umbes 10-15 sekundit. Pärast seda oli ta natuke aega minu süles hästi vaikne ja rahulik, kuid siis jälle nagu alati. Küsisin talt, kas tal kuskilt valutas, tema ütles, et tal oli kurk valutanud (mitte kõht, nagu mina enda meelest üsna kindlalt kuulsin). Kas sellise asja pärast on põhjust muret tunda ja kas ma peaksin mõne arsti poole pöörduma?

Ette tänades
murelik ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et peaksite minema lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt