EEG UURING 20.09.17 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mida Teie sellisest vastusest järeldate? Ning kuidas edasi käituda?

TEOSTATUD UURINGUD RN1002 x 1 EEG ärkvel+uni KIRJELDUS EEG kirjeldus Ärkvel Põhifoonil 7-8 hz teeta-alfa segaaktiivsus, hemisfäärid on sümmeetrilised,epileptilisi avaldusi esile ei tule. Fotostimulatsioon ja hüperventilatsioon lisainfota. Unes Eakohased unetunnused, üksikud teravad lained Pz ,kindlaid epileptilisi avaldusi esile ei tule. EEG kokkuvõte Eakohase põhifooniga ärkvel ja une aju bioelektriline aktiivsus, hemisfäärid on sümmeetrilised, kindlaid epileptilisi avaldusi esile ei tule. VASTUSE HK HINNAKIRJA KOODID 6264 x 1 Elektroentsefalograafia (kestusega üle 1 tunni) Arst: NAPA, AITA (D04617) 19.09.2017 12:18

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Oma arvamuse korrektseks avaldamiseks vajan täpset krambihoo kirjeldust(millal? mis asendist algas? mis eelnes? kuidas lõppes?jne9, hea oleks ka laps üle vaadata. Kui vajate ainult EEG kommentaari, siis selle alusel epilepsiat ei diagnoosi, ravi ei alusta, aga jätaks patsiendi jälgimisele.
Minu tasuta vastuvõtt toimub Qvalitase Arstikeskuses Tartus.
Lugupidamisega
Anu Sööt