Lõtvunud nahk 21.04.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere minul selline küsimus et olen sünnitanud 2 last ja nüüd on mul diastaas. Diastaasiga käin füsioterapeudi juures ning olen saanud kõhu enamvähem selliseks nagu varem. Kuid mind häirib nahk. Kas on ka võimalus ainult nahka ära opereerida või tuöeb ikka kogu kõhuplastika lõikus teha ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud küsija ! Vabandan vastuse viibimise pärast.
On raske uskuda, et füsioterapeudi abiga kõhu sirglihaste diastaas likvideerus, mistõttu usun, et Teile vajalik operatsioon on ikkagi kõhu eesseina plastika-operatsioon. Kindlama vastuse saate ikkagi plastikakirurgi konsultatsioonil. Lugupidamisega, dr. Peep Pree