naha laserdus 28.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Oleks soov teada kui palju maksab naha laserlihvimine terve näo kohta ja kes te sellist protseduuri ültse teede?Mul on näol, eriti otsaesisel palju väikseid laienenu poore aknest kunagi olnut aknest ja nahk on ka lõtvunud selle järel ja tundub et isegi paksenenud otsaesisel. kas selle kohta mingit protseduuri oskate soovitada lihvimise lisaks ja mis hinnaga? Ise olen 20 aastat vana ja näo nahk häirib mind kohe väga, näen ka vanem välja. Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teid nägemata ei julgegi Teie kirjelduse põhjal soovitada, kas laserlihvimine Teie nahale üldse sobib või on oht, et nahk saab küll siledam, kuid kapillaaride laiendid tulevad veelgi rohkem esile. Soovitaksin ikkagi ise kohale tulla/minna. Tartus Clinicasse (kogu näo laserlihvimise maksumus üldnarkoosiga 25 000.-) või Tallinnas Vitakliinikusse (vt. www.vita.ee). Tervitades, Dr. Peep Pree