lõua-alune nahk 16.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kas ja kuidas on võimalik lahti saada lõua alla tekkinud pisut lõtvunud nahast. Muidu on mul nii näo-kui kaelanahk suhteliselt heas seisus, häirib just ainult selline kerge topeltlõug. Olen 39 a. aastane. Viimaste aastatega 1-3 kg
kaalu on ehk juurde tulnud, kuid tüse ma mingil juhul ei ole.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Teid nägemata ei saa midagi kindlat öelda, teoreetiliselt võiks mõelda nii lõua-alusest rasvaimust kui ka näo-kaela pingutus-operatsioonist. Tervitustega, Dr. Peep Pree