Väljaveninud kõht 01.05.15 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen kolme lapse ema . Kõik sünnitused keisrilõigetega, kaal 52 kg( kaal tuleb väga raskesti juurde) viimasest sünnitusest 5 aastat möödas. Mind häirib väga ülevalt poolt naba lõtvunud nahk. Kõhtu korrigeerivat opertasiooni ma ei soovi aga kas saaks minu kõhu lõtvunud naha paremaks täitesüstidga või 3d mesoniidid või on veel mõni võimalus.
Või ma pean leppima oma kauni kõhuga.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei ole mina õige inimene soovitamaks mitte-kirurgilisi protseduure, sest mul puudub isiklik kogemus nende meetodite efektiivsuses. Tahaks loota, et praegu maailmas tehtav uurimustöö tüvirakkude siirdamisega võiks parandada ka seda probleemi, kuid kogemus alles koguneb. Soovitaksin siiski kaaluda paljulubavate kosmeetiliste protseduuride katsetamist. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree