kortsus kõht 29.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

lugesin eestpoolt, et kui kõht on väljaveninud nahaga ja ees on "kottpõll", siis seelle korrigeerimine nõuab suurt lõikust ja maksan 34600.

Minu kõht on normaalse kujuga ja ka naba on täitsa omal kohal... aga nahk venis raseduse ajal VÄGA välja kõhupealne nahk on nagu 100 aastasel. Mis selle korrigeerimine maksaks ja kui suur lõikus see on.

Teine probleem on mul ka: Olen lapsestsaati olnud siniste silmaamustega. Nüüd, vanusega (37) on see vaid süvenenud. Simaalusest piirkonnast on rasvkude täiesti kaudunud ja seetõttu siis silaalused ka peenekortsulised. Kas silmaamust raskudet ei ole võimalik asendada sinna Artecolli vm süstides

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kõhu osas saab täpse hinna öelda see konkreetne kirurg, kelle juures Te operatsiooni planeerite ja sedagi alles pärast ülevaatust.

Tumedatest silmaalustest: arvan et Artecolli süstid ei pruugi olla ainuke ja parim lahendus, võiks ehk mõelda ka oma rasvkoe süstimisele silaalustesse piirkondadesse.