Mastopexy ja submuscular implantaadid 17.10.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere Dr. Pree
Nagu pildilt näha, olen lasknud oma rindu tõsta. Sellele lisaks on lihase alla paigaldatud implantaadid suurusega 275cc. 3 kuud on operatsioonist möödunud ja implantaadid pole alla vajunud. Nädal tagasi käisin kontrollis ja minu arst arvas, et implantaate peab madalamale laskma, uue sisselõikega (kohaliku tuimestusega). Minu küsimus siis selline, et kas äkki implantaat istub õigel kõrgusel, aga et hoopis rindu on liiga vähe tõstetud? Minu arvates peaksid nad keha vastu olema, mitte rippuma. Kuidas teie seda näete?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 32 a. naine Tere ! Mingil põhjusel ma paraku mingit fotot ei näe ja seetõttu ka mingit vastust anda ei saa. Ehk oleks Teile mugavam saata fotod otse- ja külgvaates mulle otse aadressil info@clinica.ee Lugupidamisega, Dr. Peep Pree