Rinnaimplanataatide alla vajumine 18.11.21 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Rinna operatsioonist on möödas tänaseks 3 nädalat. Paigaldati 375cc Polytech anatoomilised implantaadid rinnalihase alla. Siiani tunnen päeval ebamugavust ja valuaistinguid ning öösiti ärkan veel kangestumise peale üles ja magan istuvas asendis. Kui kaua nii võib olla?
Lisaks mis mulle muret teeb, on rindade praktiliselt olematu alla vajumine pärast operatsiooni. Tean, et see võib aega võtta kuni aasta, et tulemus hinnatav oleks, aga kas pärast 3 nädalat on see normaalne ja tavapärane, et siiani nibud suunatud allapoole ja allavajumist pole märgata? Kas on võimalik, et allavajumist takistab miski?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks on mul küll väga raske Teie kohta midagi konkreetset arvata/öelda, sest nii, ainult Teie kirjelduse põhjal seda teha ei ole mul kombeks. Kindlasti võib veel ka kolm nädalat peale operatsiooni olla rindade/lihaste oluline turselisus, mis ka proteese üleval kinni hoiab ja kõik hakkab tasapisi normaliseeruma aja kuludes. Siin tasuks ikka oma kirurgi uskuda, sest on ju tema Teie osas kõige rohkem informeeritud ( operatsiooni tehnika, Teie anatoomilised iseärasused jne. ). Soovi korral saate broneerida aega minu personaalseks konsultatsiooniks Clinicas. Lugupidamisega, dr. Peep Pree