Silmaümbruse korrigeerimine 06.11.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kuidas on võimalik saada dr.Pree konsultatsioonile Tallinnas, ja hinnaklass?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Minu konsultatsioonid/operatsioonid toimuvad ainult Tartus Esteetilise Kirurgia Erakliinikus (infotelefon 7348553 või 5147100) Lugupidamisega, Dr. Peep Pree