kortsud silma ümber 11.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mis hinnavahemikku jääb kortsude eemaldamine silmade ümbert laser raviga?
Ette tänades:Marko

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Marko! Üldiselt on kahtlane, kas laser-lihvimine on õige operatsioon, kuid Teie küsite, mina vastan: silmaümbruse laserlihvimine maksab 10 000 krroni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree