kõrvade korrigeerimine. 24.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Tahaksin teada kaua võtab aega kõrvade korrigeerimine? Kui ma tulen ainult 2-ks. nädalaks eestisse kas selle ajaga on võimalik seda protseduuri teha?

Ette tänades Lauri.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Lauri!

Peast eemalehoidvate kõrvade operatsioon kestab 1 - 2 tundi, õmblused kõrva tagant eemaldatakse umbes nädala pärast, kuid 2 - 3 nädalat tuleb kanda kõrvu toetavat sidet.

Parimate tervitustega,

Dr. Peep Pree