Kõrv 02.07.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 29.a, kuid lapsest saati on üks kõrv peast eemale hoidnud. Kui palju maksaks korrigeerimine ning kas siiski jääb mingi erinevus teise kõrvaga võrreldes?
Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Ühe kõrva korrigeerimine meie kliinikus maksab 3 300 krooni. Hilisema asümeetria osas ilma nägemata vastata ei oska. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree