Operatsioonijärgne inetu peahaava arm. 30.03.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Sooviks teada kas on mõtekas midagi üldse teha armi likvideerimiseks ja kui ,siis mida.Nimelt lõigati mul 2002-l aastal paremalt väikeajust hemangioom 3*4 cm suurusega.Kõik läks õnnelikult,kuid praeguseks on siiski häirima jäänud tohutu arm,mis jookseb küsimärgi kujuliselt paremalt pealaelt kuni poole kaelani välja.Olen meesterahvas ja kannan ka lühikest soengut ja arm kumab juuste alt välja rääkimata kaelast.Operatsiooni järgne õmblemine oli tehtud kuidagi vaheliti nagu kuue hõlmad.Peanaha all pidi olema veel üks auk mis ei ole luuga kaetud.Kuna tegemist on arvatavasti küllalt keerulise piirkonnaga,siis sellest ka küsimus.Või pean ikkagi leppima sellega.Olen määrinud ka contratubexiga olulist efekti saavutamata.Veel on peas juuste all nagu liigliha või mingi muhk,mi samuti torkab silma.Vastust ootama jäädes Viktor.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Viktor ! Taas vastan nii, et kuigi Teie kirjeldus on vägagi põhjalik, ei pane ma kunagi diagnoosi ega otsusta kirurgilise ravi võimaluste üle kirja põhjal. Kui see probleem Teid ikka tõsiselt häirib, siis leidke aega plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree