Vana arm 11.01.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on täpselt lõua keskel 3cm pikk ja 2mm lai vertikaalne arm, mille sain 16-17 aastat tagasi. See ei ole nahapinnast kõrgem, kuid siiski väga hästi nähtav. Millised on võimalikud meetodid ja võimalused selle eemaldamiseks? Kui palju see umbes maksma võiks minna (kasvõi väga umbkaudselt)?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Taas alustan sellest, et tänaseks ei ole veel avastatud ravi (ei kirurgilist ega muud), mis juba olemasoleva armi "eemaldaks". Kui arm on inetu ja lai, siis võib sellise armi välja lõigata, kuid jääb ikkagi uus arm. Kardan, et ka suuresti reklaamitud armisalvide ( Contractubex) või - geelide ( Dermatix) kasutamine sellist vana armi oluliselt paremaks ei tee, kuid proovid ju võib. (vt ka www.dermatix.net). Tervitustega, Dr. Peep Pree