südameoperatsiooni järgne arm 17.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere Doktor! Minul on selline mure, et mulle tehti 7-aastasena südemaoperatsioon ja nüüdseks olen juba 18-aastane ning huvitaks, et kas oleks mingi moodus selle armi eemaldamiseks? Kui on siis, kui palju see umbkaudselt maksma läheks ja milline lõpptulemus oleks? Arm ise on 21cm pikk. Ette tänades, N.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere N! Operatsiooni-armi päris ära kaotada ei ole võimalik. Kas on mõtet operatsiooniga armi "parandada". ei oska küll ilma seda nägetata vastata. Lugupidamisega, Dr. peep Pree