Seespool huulel arm, mida peale kukkumist traumat ei õmmeldud. 07.02.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Arm huule seespool peale trauma kukkumist. Segab see, et ülahuulega teise poolega on armi poolne ülahuul kitsam natuke võrreldes teise poolega. Peale traumat, seda ei õmmeldud. Kas saab midagi teha, et ta jääks teise ülahuulega samasuguseks nagu varem. Ja kes sellega tegeleb kas nina kõrva kurguarst. Tallinnas. Mul suurem ninaoperatsioon tulemas varsti.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Ilma Teieprobleemi silmade ja sõrmedega nägemata ei ole võimalik 100 % täpsusega mingit vastust anda. teoreetiliselt võiks trauma-järgne huule kuju korrigeerimine küll võimalik olema. Kas seda on võimeline ja nõus tegema Teie Tallinna kõrva-nina-kurguarst või peate pöörduma näo-lõualuude kirurgi poole, ei oska mina öelda. Lugupidamisega, dr. Peep Pree