Rasedus ja sünnitus 1 201 teemat   1 374 postitust foorumis

Lisa vastus

Kliinik.ee ei ole päris tavaline enese väljaelamise ...

Autor: Selgituseks 19.07.04 22:05

Kliinik.ee ei ole päris tavaline enese väljaelamise koht, vaid kindlalt meditsiinilise suunitlusega portaal, mille omapäraks on võimalus küsida nõu arstidelt. Seda võimalust peaks ka kasutama, mitte aga jätma asjade üle otsustamine juhuslike möödakäijate hooleks.

Arutleda saab foorumis väärtushinnagute, seisukohtade, abstraktsete probleemide ja hingehädade üle. Ja sellel puhul võib teiste nõuannetest ja kogemusest ka õppust võtta. Rasedus ja sünnitus aga pole just eriti abstraksed olukorrad, või vaidleb keegi vastu?

Noored last soovivadvõi ootavad naised peaksid endast rohkem hoolima ja kulutama enda ja tulevase lapse nimel rohkem vaeva ja vajadusel ka raha kui see lühike aeg, mis kulub ühe n-ö õhku esitatud küsimuse valmistoksimiseks. Tark naine otsib vastust asjatundjatelt. Tervisemured ei ole koogiretseptide vahetamine ega väikeseks jäänud lasteriiete müümine. Tõsiste, õppinud inimese abi vajavate muredega ei minda foorumisse, vaid pöördutakse arstide poole.

Kummaline, et niisugust algelist asja peab tänapäeval kellelegi selgitama. Mingit kurjust ega tigedust ei maksa sellest jutust otsida, pigem hoopiski hoolimist ja muret. Need tunded aga ei väljendu alati ninnutamise-nunnutamise kujul, vaid sageli hoopiski karmimalt. Et igaüks saaks aru, kui tõsise ettevõtmisega raseduse puhul ikkagi on tegemist.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada