Psühhiaatria 91 teemat   296 postitust foorumis

Lisa vastus

Vale diagnoos ehk mõttekontroll, gang stalking, mind control

Autor: Taavi 12.11.16 01:02

Siiani diagnoositakse valesti mõttekontrolli. Neid inimesi peetakse skisofreenikuteks, dementseteks, Alzheimeri haigeteks jne..
Eesti rahvastiku peal viiakse salajasi katseid ilma nende teadmiseta läbi vähemalt 90. aastatest ja seda siiani ja üha enam. See algab kumina, und häiriva heliga, keha elektrilise laadimisega ja iiveldama ajamisega, kopeeritakse aju, seda ja kogu organismi üritatakse häkkida. Alguses on vaikne jälgimine ja kõik liiki informatsiooni kogumine (saladused, suhted, tunded, tundmused...), ehk andmebaasi hankimine, seejärel hakatakse isikuid testima ja viima äärmusesse, tunnetama piire, mis võib lõppeda suitsiidiga. Võimendatakse inimese tahtmisi ja tundeid nt armastust kellegi suhtes või võetakse see üldse ära, mängitakse suhetega; tekitatakse süütunnet; jäetakse mulje, et inimesed räägivad sinust taga, mõjutatakse sind ja ümbritsevaid inimesi. Jäetakse sinust ebameeldiv mulje teistele nt lastakse teistele halbu lõhnu ja suunatakse nad arvama, et lõhn pärineb sinult. Loetakse ja suunatakse mõtteid, seeläbi ka tegevusi, väljaütlemisi, hüpnotiseeritakse ja sunnitakse läbi hüpnoosi asju tegema, panakse asju kordusesse. Kopeeritakse ajulaineid ja tehnika laineid, siis neid testitakse (nad ei tea ise ka mida juhivad, mis reageerib sellelele lainele) saadetakse käsklusi nii ajule kui sind ümbritsevale tehnikale (mh pole vahet kas seeläbi võib tekkida eluohtlike olukordi, seoses tehnika allumisega üle õhu saadetud käsklusele), nt on võimalik monitori taustvalgus sisse/välja lülitada, mobiil lolliks ajada, meditsiiniliste aparaatide tööd muuta (seni kuni laine tuleb, senini tehnika lollusi teeb ja võib põlema süttida, läbi minna, restarte teha vms); lauaarvuti või sülearvuti on välja lülitatud või unerežiimis kui käivituvad iseenesest (system event viewer ütleb, et teadmata põhjusel käivitus) ... jne. Lennukirežiimis saab muuta kõiki mobiili seadeid, keel, kuupäev, kellaaeg jne...

Neil inimestel on kõik täiesti korras, kuid nad on avastanud selle, saanud tugevamasse kontroll lainesse või väljunud teatud kontroll lainest ja neid on vaja maha suruda (et teistega saaks sama teha ja inimkatsetusi ei keelataks), nad on ulmelise tõe avastanud või avastamas.
Kõigele on seletus, inimesed on sunnitud enda tahte vastaselt asju tegema, isegi kõige imelikumalt käituvad inimesed ei soovi nii käituda.
Nad üritavad sinust tööriista teha, teenivad nad nagunii sinu keha reaktsioonide, tunnete, ajulainete, informatsiooni, aju häkkimise jne pealt.
_KUNAGI_TÄIENDAN_VEELGI,_LÕPETAN_ANTUD_TEEMA_
!!!KEELATA MÕTTEKONTROLL, INIMKATSED JA AJU HÄKKIMINE!!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   12.11.16 01:13

Nad mängivad sinu, sinu tervise ja lähedaste, võõrastega täielikult ning monitoorivad kõike, sinu ümbrust, asukohta, loetavat-vaadatavat (nii ajalehest paberil kui netist). Kiirendavad südame tööd, tekitavad rütmi häireid jne tervislike probleeme või hetkeseisundeid.. NAD ON: Inimsusevastased! Tapjad! Elude hävitajad! Süüdistajad! Probleemide süvendajad! Urgitsejad!. Nad hävitavad nii sinu kui su elu. Nad ei lase sul magada ja tekitavad stressi, pole ühtki hetke üksi, ei intiimselt ega muidu, tekitatakse valu ja torkeid, värinaid kogu kehas k.a intiimsetes keha osades, erutatakse ja jäigastatakse suguelundit; piinavad helidega ja seda 24/7/365.
Nad võivad end nimetada päästjateks, VAID Jumal teab, millest!?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada