Meestehaigused 413 teemat   606 postitust foorumis

Lisa vastus

Pidev urineerimine

Autor: M19 26.10.13 22:10

Tere!


Minu probleemiks on viimasel ajal saanud jube sage urineerimine. Eelkõige segab see hommikul. Hommikuti alati joon kohvi ning kõrvale söön tavaliselt müslit ja kohukest. Peale seda käin tavaliselt raskemal hädal ära ja peaks mõneks ajaks kõik korras olema. Kuid nii ei ole. Ei tundu eriti normaalne käia pea iga 10-15min tagant vetsus urineerimas ning see segab argielu(tööelu) väga palju.
Veel olen märganud sellist pakitsust põies peale lõunasööki. Ka siis on vaja tihedalt ära käia tühjendamas ja vahepeal muutub see häda kohe väga väljakannatamatuks. Urineerides verd ei eritu ega valu ei ole. Seni olen arvanud, et ehk on süüdi selles lihtsalt kiire ainevahetus, kuid päris kindel ei saa olla.

Olgu ka öeldud, et olen aasta aega juba võtnud antidepressante Cymbalta 30mg(vahepeal oli ka 60mg). Olen märganud, et nende võtmisest saati ongi see sage põiel käimine rohkem tekkinud. Enne seda ei mäleta, et oleks asi päris nii hull olnud!

Seega ootaks teie kommentaare, et mida täpsemalt kahtlustada ja kas peaks üldse arsti poole pöörduma või on asjas süüdi lihtsalt need rohud kui ka kiire ainevahetus?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada