Kas hormoonaalne tasakaal paigast ära?lisainfo 01.12.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Esitasin küsimuse koodi all 54392 just mõni hetk tagasi. Unustasin mainida, et käisin ka nahaarstil ja juukseuuringutel. Nahaarst ütles,et mingit nahahaigust pole ja muud midagi. Kõik millegipärast mõtlevad,et kui veel päris kiilakas pole,et siis pole mure ka väga suur, aga kui juukseid poolevähemaks jäänud on,siis minujaoks küll on juba suur:(

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere taas!
Eelmine vastus jääb kehtima.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.