Sümptomid 21.01.24 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen pikkalt kaalunud kirjutada. Minul mure järgmine:
Mul sümptomid meenutavad kilpnäärme probleeme ( on tehtud vereproovid kõik näitajad korras 1.04 oli)
Pidev väsimus, pidev pearinglus ,südame kloppimine seda õnneks vähe, jõuetus, higistamine, hingeldamine ja mis mind kõige rohkem kurvaks teeb siis kaalutõus pea 16 kg juba.
Või on tegu ikkagi naiste asjadega, et hormonaalne tasakaal paigast ära.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui hormoonanalüüs on korras, siis on kilpnäärme talitlus korras. Teie vaevused on väga mittespetsiifilised, esinevad paljude terviseprobleemide puhul - põhjust tuleb otsida mujalt.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.