Borrelioos 10.04.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere. Sügisel tekkis väsimus, seljavalu ,valu jalgades. Perearst tegi kõik võimalike uuringuid, aga midagi ei leidnud. Vaevused on siiani, vahel rohkem vahel vähem . Põhiline on väsimus . Hiljuti tehti gastroskoopia ja kolmikravi pärast seda. Väsimus on ikka alles .Sügisel oli nahal puuk, aga kuna punast laiku ei tekkinud, perearst borrelioosi testi ei teinud. Kas seda praegu oleks mõtet teha või on juba hilja?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, kindlasti tuleks teha Borrelioosi teste ja otsida põhjuseid edasi. Koostöö oma meedikutega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi