seljas valu 08.12.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere,palun nõu.olen 55 a naine,viimased paar kuud paha olla,lihtsalt nii paha,valu mingi nagu tulitav selja peal kohe ribikontide all,mitte terav valu,aga annab kogu aeg tunda,süda ka vahetevahel paha siis läheb jälle üle,ei tea miks aga pähe tuleb mõte et nagu neerudest,kaalus olen ka maha võtnud,kuhu pöörduda,kuidas neerusi kontrollitakse,võiks ka oma raha eest,perearst kuhugi ei saada,ütleb et seljast kiirgab sinna valu,tahaks teha kompuuter diagnostika et saaks rahu ja mingi ravi peale et end normaalselt tunda,töö ja elu korras.kõht ka lahti,aasta tagasi maouuringus leitud helico bakter,millele sain ravi,siis ka pool aastat käisin perearstil enne kui saatis uuringule,ka tundsin midagi maos,mida ei osanud hästi kirjeldada.oleksin teile tänulik kui oskaksite midagi vastata,kõike head.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tasulisi uuringuid saate lasta endale korraldada erakliinikutes (vt internetist).
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

Valu munandites ja alakõhus

Juba mõnda aega on tunda imelikku valu munandites ja alakõhus. Parema munandi küljes on tunda mingisugust kõvemat tükki. Asi teeb murelikuks. Urineerimisel mingit valu ei ole ja uriini ning sperma värvus ...

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
tõenäoliselt on tegu suguteede põletikuga (vt. üleeelmist vastust). Esmalt peate pöörduma perearsti või meestearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi