3a poisi pissiprobleem 01.11.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

3a poja pissib nii päeval kui öösel pidevalt püksi. Mingi aeg, peale 2a, käis kenasti potil(pool aastat) ja voodisse ei teinud, nüüd igapäevaseks probleemiks pissimine nii lasteaias kui ka kodus. Muret tekitab eelkõige öine pissimine, just seetõttu, et vahepeal seda probleemi polnud ja mähkmetest keeldub, kisub ära. Ehk oskate nõu anda..Eesnahk ka ei käi üle suguti, kas ei peagi veel käima? Tihti ka noku ots punane ja pissida siis valus.
Ettetänades..

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui lapsel on eesnahk kitsas ja te pole selle alust pesnud, lisandub põletik, mis kandub ka põide. Põletikust tingitud põieärritusest ilmsesti ta pissibki püksi. Soovitan pöörduda lastekirurgi vastuvõtule Tallinnas või Tartus. Eesnaha peab korda tegema, siis saab ka põletikust jagu.
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

poisi munandi valu

Tere!

11 aastasel poisil on valutanud paar päeva üks munand.Ei ole otseselt haiget ka saanud kas sportides või niisama mürades.Kas võib olla tegu külmetamisega või on see ealine iseärasus?

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
munandi valu ei ole küll kunagi ealine iseärasus ning külmetus iseenesest ei põhjusta ühtegi haigust, on vaid soodustav faktor. Võimalik, et tegu on põletiku või munandi pöördumisega. Peaksite ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi