Veritsev haav 13.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle tehti kaks nädalat tagasi hüdrotseele operatsioon. Nüüd vaatan, et üldiselt hakkab haav juba paranema, üldpilt on ilus, kuid haava alumises otsas on ca 6...7 mm suurune piklik auk. Plaastri suudab see auk päeva jooksul veriseks teha. Olen mures, et kas ei ole haav kinni kasvanud või peabki see auk täitma mingit nö dreeni osa ning paraneb hiljem, kui muu haav? Ette tänades vastuse eest!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
pole põhjust muretsemiseks, see auk kasvab ise kinni. Tuleb vaid plaastrit peal hoida, et pesu ei määriks.
Ülo Zirel