Svelt Cola 01.12.07 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Kaaluprobleemide Uurimise Instituudi pakkumine - teaduslike uuringute alusel
kiire kõhnumine?! Kuidas sellesse suhtuda? Kas tasub proovida?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Kahjuks ei saa seda kommenteerida, kuna ei tea, kes uuringut pakub ja korraldab ning millist ainet(aineid) kasutatakse, kuigi interneti jututubades räägitakse antud preparaadi mõjudest. Julgen siiski väita, et kiiret kaalulangust ei saa pidada kuidagi tervislikuks ning see mis kiirelt läheb kipub ka kiirelt tagasi tulema.
Heade soovidega, dr.Ehala