Puukborrelioos võttis Evelin Ilveselt jõu sportida

Puukborrelioos võttis Evelin Ilveselt jõu sportida

Evelin Ilves nakatus mullu endalegi märkamatult puukborrelioosi, mis ta organismi ära kurnas.

Kuna ainsaks erinevuseks enesetundes oli jõuetus, siis täitis presidendiproua enda avalikke kohustusi pimesi edasi.

«Sedasorti «kangelaslikkus» läks maksma pool aastat terviseprobleeme,» möönis naine. Kui tõbi lõpuks avastati, määras arst talle mitmenädalase antibiootikumiravi ja keelas spordisõltlasel igasugused treeningud. «Pärast seda keemilist «tapatööd» ma lihtsalt ei jaksanudki enam joosta,» kirjutas Ilves.

Esileedi sõnul saavad hammustuse ohvrid paremini hakkama, kui immuunssüsteem on pidevas võitlusvalmiduses, kuid vaatamata sellele, et tervislik toitumine ja pidev füüsiline aktiivsus on ka tema elu loomulik osa, oli sellest siiski vähe, vahendab Postimees.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

2 kommentaari

milvi
03.05.17 12:06
Teada saab puugitõvest ainult vere analüüsiga, olen juba selle tõbiga 7 aastat ja igaaastaga läheb hullemaks, see mõjub väga tervele närvisüsteemile ühele poolele , minul paremale poolele.
kaasnevad igasugused muud haigused .Arstid ei suuda ravida , nagu teada pole meil Eestis ravi niisuguse haiguste puhul.
Oli 02,05,2017 Radari saad Kanal 2 , kus noormees rääkis , et aitas teda kanepi õli ravi, mis võib õige olla , muud küll ei aita , sest pole ka jõudu mööda arste käija tasulistel vastuvõtetel, iga arst soovitab ise ravimit, kuid igas ravimis lisained , mis ei sobi üldse, seega on kodus juba terve apteek , kuid tulemus on 0.
-134
   
+144
Marika
29.03.16 12:56
Abi nii palju, et vajalik on teada saada, kas mul on see tõbi. Aga kuidas seda teada saan? Peale puugihammustusi on tõsine liigeseprobleem, kas see saab olla põhjuseks, et plaastrid ja määrded ei mõju ja ka tavalised põletikuvastased ravimid mitte?
-215
   
+178

Lisa kommentaar

Saada