4 põhjust, miks on invaabivahendit kasulik laenutada

4 põhjust, miks on invaabivahendit kasulik laenutada

Kokku puutudes olukorraga, kui vaja on mõnd invaabivahendit - karke, küünarkeppe või ratastooli - on mugav lahendus sobiva abivahendi laenutamine. 

Väiksemate vigastuse korral vajatakse abivahendit lühiajaliselt

Jalaluumurru või muu sarnase vigastuse järgselt vajatakse tavaliselt karke või küünarkeppe vaid mõneks päevaks või nädalaks. Seega pole vaja invavahendeid endale koju seisma osta. Karkude ja küünarkeppide laenutus maksab 0,24 € päevas . Mugavam on kargud endale vajaminevaks perioodiks laenutada ning pärast kasutusvajaduse lõppu ettevõttesse tagastada, siis ei jää abivahendid kasutuna seisma.

Abivahendit laenutades on remont ja hooldus tasuta

Erinevate invaabivahendite laenutamise üheks suureks plussiks on remondi ja hoolduse võimalus. Laenutades näiteks ratastooli või elektrilist hooldusvoodit on väga tähtis, et abivahend töötaks korralikult ning oleks hooldatud. Invaabivahendite laenutamise korral saate alati pöörduda OÜ ITAK teeninduspunkti ning meie mehaanikud vaatavad teie abivahendi üle. Vajadusel ja võimalusel teostatakse hooldusremonti ka kodus. Ükskõik, kas mure on ratastooli kummide pumpamisega või hoopis hooldusvoodi reguleerimisega, siis meilt laenutatud abivahendile on remont ja hooldus abivahenditele tasuta.

Tervisliku seisundi muutudes vajatakse uut abivahendit

Kui inimese tervislik seisund kas paraneb või halveneb, võib muutuda ka abivahendi vajadus.  Näiteks kui käimisraamiga liikumine on muutunud raskemaks ning vaja võib minna juba ratastooli, siis abivahendit laenutades saate kergesti selle ümber vahetada. Sel juhul valitakse koos spetsialistiga uus ja sobiv abivahend. Kui olete aga abivahendi endale välja ostnud, peate muretsema veel uue abivahendi ning vana võib jääda kasutuna seisma.

Abivahendi laenutamine on soodsam kui ostmine

Invaabivahendeid on võimalik laenutada ka riigipoolse soodustusega. Paljude keerulisemate abivahendite, nagu ratastoolide, elektriliste hooldusvoodite ning tugiraamide müügihinnad võivad olla väga kõrged. See tähendab, et abivahendit ostes peate välja käima korraga suurema summa. Invaabivahendit laenutades maksate renti iga kuu eest. Näiteks rulaatori sooduslaenutus maksab 1,80 € /30 päeva.  Sageli on abivahendi laenutamine  majanduslikult mõttekam ja murevabam.

Lisainfot invaabivahendite kohta vaata kodulehelt www.itak.ee või helista 7370070!

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada