Valulikkus kubeme piirkonnas 22.05.06 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Mul oli juhuslik vahekord, kus mulle tehti ilma kondoomita suuseksi. Mõned päevad hiljem tekkis valulikkus kubeme piirkonnas ja selline ärritatud tunne munandites. Eriti oli seda tunda õhtuti ja istuda oli ebamugav. Käisin siis igaks juhuks Hiiul kontrollis, kus suguhaiguste vastu tehtud analüüsid olid negatiivsed. Valulikkus oli möödunud ja mõtlesin korra onaneerida, et näha mis saab. Peale onaneerimist tuli see valu jälle tagasi ja nüüd vaikselt vaibub. Milles võib olla probleem? Kas ikkagi mingi põletik kusagil? Kas peaksin minema kontrolli?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Loomulikult oleks kontrollimine sugulisel teel levivate infektsioonide ja muude põletikutekitajate esinemise suhtes mõistlik.