mida teha? 22.09.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

sihuke probleem et peale seksi on mehel sugutipea valus ja eesnahka valus pealt ära tõmmata...järgmiseks päevaks asi natuke hullem ja on eritunud ka mingit lima/mäda.seda probleemi pole et kellegi teisega maganud ja saanud kelleltki teiselt midagi..partner kindel ja kumbki ringi ei tõmba..kas see võib olla põhjustatud naise rasestumisvastaste tablettide võtmisest?naisel eelnevalt välja ravitud seen...kas see võib veel nüüd mehele avalduda hiljem? või milles on probleem??

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tegu võib olla nii seenhaigusega kui mõne muust põhjusest tingitud põletikulise protsessiga. Mädaeritus on igal juhul kusetoru põletikule viitav kaebus. "Milles on probleem?" saab öelda pärast vastavate uuringute tegemist.