"süda paha" 10.05.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Millest tuleb, et polüvitamiinitabletid tekitavad kerget iiveldustunnet? Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,



On sada eri põhjust. Polü tähendab paljut. Mõni ei talu ühte, mõni teist vitamiini, mõni aga täiteainena lisatud piimasuhkrut. Seda peaks mingi arst uurima. Aga kas tasub? Milleks üldse tarvitada vitamiine mis tekitavad iiveldust. Ei ole ju polüvitamiin mingi raske haiguse ravim, mille söömine on vältimatu. Vaadake ka vastust eelmisele küsimusele.



Tervitades,



Kalle Kurvits

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Ravimid

Lacto-7 tablettide söömisest

Tere! Küsimus selline, et laupäevast alates võtan Lacto-7 tablette. Ja kogu aeg tänaseni, esmaspäev, on süda paha. Isu eriti ei ole. Kas see võib olla sellega seotud? Ja seda tahtsin ka küsida, et kas ...

Kalle Kurvits

Vastas dr Kalle Kurvits

Tere,

Tarvitate õigesti, aga ei pruugi taluda.
Pealegi pole see ravim, mida peate tarvitama. Ärge tarvitage kui on paha ja proovige mõnda teist sarnast toidulisandit, näiteks Fibrolact ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: