Mida teha ,et laps ja uus mees omavahel läbi saaks 18.12.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minul suur probleem,lahutasin mehest ja jäin 3a. poiss lapsega üksi,nüüd juba aasta uus inimene mul kõrval.Aga nad ei ssa üldse omavahel läbi küll on kordamööda teineteise peale armukadedad,mõlemad thavad olla minuga.Minu 3a.poeg ütleb pidevalt ,et ei taha rääkida minu uue elukaaslasega ja tema omakorda jälle solvub selle peale.Minul seda kõike on kõrvalsesisjana väga raske pealt vaadata.Nüüd on asjad juba nii kaugel,et tülitsema ka omavahel ja teemaks on ikka laps.Kuna me hoolime nii teineteisest ja ise hakkama ei saa siis otsustasime abi otsida kõrvalt.
Sellega ka küsimus Teile kas saaksite meid aidata?
Tervitades,
Jane

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kui otse küsimusele vastata, siis ma ei tea, kas ma saan Teid aidata. Sest põhilised aitajad endile olete te ise. Kui te mõlemad tahate, siis te saate. Ma saan ainult aidata teile ennast aidata. Kui Te soovite, siis me võiksime koos teiega arutada, kuidas te saaksite ennast selles aidata.

HK