Mis teha kui laps nokib oma kulmukarvu? 🥺 22.05.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere !,mis teha kui laps lihtsalt nokib oma kulmu karvu , peaaegu kõik ära . Avastasin selle üks õhtu et kuidagi imelik on . Ja siis olen kindad kätte pannud jne . Et mis teha ? Koolis on kõik hästi õpib väga hästi ja probleeme pole . Mis teha ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kehaline aktiivsus, mõõdukas ja regulaarne.
Tervisepäevik - ise ananlüüsib, ise otsustab, et mida teha ja ise viib selle otsustuse ellu.
Pingeid aitab maandada minu palve (vt otsinguga Enneti palve, esimene samm). Teha mõnuga, rahulikult, rõõmsameelselt.

Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet