Tere! Palun abi. Mul on alkoprobleem, ise hakkama ei saa. Teeb probleemi ka peres. Väga soovin olla normaalne. Tekkis see, millal hakkasin tarbima, peale suurt stressi. 15.06.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Alko

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt eelnevaid.
vt minu rmt "Ennet "Psühhiaater" soovitusi, harjutusi, stressi maandamise küsimusi.
1. Töö- ja puhkerežiim korrigeerida,
2. Elusihid korrigeerida - mis oluline, milles olen andekas.
3. Tabletid, ravitaimed on abistava toimega (1/10 ) ravivõimalustest, 9/10 on harjutused, hoiakud, lõõgastavad võtted.
4. Kehalist tervist tugevdada - tugeneb ka psüühika.
Elus - järelikult Õnnelik.
5. Inimesed on targad, teadmisi palju, aga ei rakenda neid teadmisi praktikasse. Nimetan selliseid Jobudeks (eeldused, võimed heaks on, aga ise kahjustan end, vähendan enda võimalusi, võimeid).
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet