lähen närvi tühiste asjade peale 02.06.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on mure. olen 23 aastane vangis istunud noormees. olen kimbatusest oma suhetega. vahel kui on mul tüli oma elukaaslase või naisega tõstan häält või kui olen himus et nüüd on kõik läbi hakkan kõvemini rääkima kuid see ei meeldi mu elukaaslasele. see tuleb tahtmatult. kardan et mu suhtlusviisi all kannatab mu suhe. ma eitea enam mida teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ei ole Minu-Tema suhe, on Meie suhe.
Andmiserõõm on hea suhte tugevdaja.
Olla loomulik, olla ise ja heasüdamlik - see on kooselu nurgakivi.
Ühised tegevused.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet