Ahistamine 06.08.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Viimasel ajal ahistavad mind mingid mehed. Praegu on üks mees kes ähvardab. Lugu sai alguse sellest et ta tahtis pilte minust. Muidugi ma saatsin( muidugi mitte endast). Ja siis ta hakkas järgmine päev uuesti rääkida siis kirjutasin et ma ei taha temaga rääkida. Siis sai ta vihaseks ja ütles et laeb pildid interneti kui ma talle oma telefoninumbrit ei anna. Ma ei andnud ja siis ta lubas saata need ka minu sõpradele ja kirjutada juurde teksti kus viitab minule kui litsile. Pärast seda lubas ta tulla eestisse ja mind üldse otsida. Mina enda väljapääsuna näen vaid seda et tapan ennast ära. Mul pole muud võimalust,sest ma kardan mida ta teha võib kui mind ülesse leiab.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi sellest enda vanematele ja nemad teatavad sellest siis politseisse.
See ähvardaja sulle midagi paha teha ei saa ja tema kirjadele ära vasta.
Ennast süüdistama sa ei pea.

Kaunis suvevaheaeg ja ole palju sõpradega õues.
Veelkord - räägi sellest vanematele ja nemad las teatavad politseile.

Oled tubli!
Jüri O.-M. Ennet