Apaatsus 04.12.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Ei pöördu Teie poole enda murega, vaid antud hetkel on murekohaks 70 aasta vanune naisterahvas, kelle seisund viimasel ajal on kardinaalselt muutunud ning ei oska öelda, milles võiks põhjus olla ning seega ei oska ka mõelda, kuhu/ millise eriarsti poole peaks edasi pöörduma või mida ette võtma.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimesel on lopsakas depressioon, nii mulle selle info põhjal tundub.
Raviks antidepressant vajalik.
Psühhiaatri vastuvõtule ja siis saab asju täpsustada - nii diagnoosi ja ravi.
Väga head rohud olemas.
Psühhiaatri jutule!
Jüri O.-M. Ennet