Närvilisus, vägivaldsus 28.10.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Minul selline mure, et lapsepõlves elasin koos isaga kes peksis, jõi ja oli lihtsalt vägivaldne mu emaga ja minuga. Ma ei tea, kuhu ma pöörduma peaksin oma murega. Lihtsalt asi on selline, et mul ütlevad närvid ülesse ja siis lähen lihtsalt inimesele kallale, ilma et ma mõtleks, mis ma teen. Aga et kodus kasvab peaaegu 5kuune laps ja kodus õhk pingeline ja lapsepõlve mälestused ka piinavad meeletult. Kardan kõige rohkem seda, et teen lapsele liiga, ilma et ma sellest ise aru saaksin.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule - saab murest rääkida, pingeist vabaneda, juhiseid elu korraldamiseks, teisigi "nippe" olukorra parandamiseks.
Naistearstiga konsulteerida.

tel 1900 kaudu saab registreerida minu vastuvõtule Tallinnas.
Jaksu tegudeks ja olukord paraneb!
Jüri O.-M. Ennet